سوالات و نمونه سوالات پایه نهم

۳ مطلب در آبان ۱۳۹۴ ثبت شده است

سوالات تکمیلی درس اول


قرآن خداوند را چگونه توصیف کرده استی را نبیند یا به چشم دیگران کوچک یا بیارزش بیاب

او شکر گزار است و شکر گزار و قدر دان کارهای خوبی که از سوی پروردگارش انجام می دهدحتی اگر هیچ کس ان را خولی ها را نبیند ویا به چشم دیگران کوچک بی ا

چرا انسان ها توانایی شناخت کامل خداوند را ندارند؟

ما انسان ها به دلیل توانایی محدود خود امکان شناخت کامل خداوند را نداریم.

نکته:یکی از بهترین راه های دستیابی به شناخت صفات خداوندمراجعه به کلام خد  است یعنی قرآن 

چگونه خداوند از انچه در دل و وجود ماست اگاه میشود؟

خداوند از انچه در قلب ما میگذرد و از انچه چشم های ما می بیند  وانچه در گوش ما دیگران نجوا میکنند اگاه است و او ما را افریده است و همه امکانات و کارایی که می توانیم انجان دهیم اگاه است و به زبان دیگر دفترچه راهنمای ما را می داند و آن را در قران نوشته است.

۲ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
حمیدرضا ذوقی

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

این متن دومین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

زکات علم، نشر آن است. هر وبلاگ می تواند پایگاهی برای نشر علم و دانش باشد. بهره برداری علمی از وبلاگ ها نقش بسزایی در تولید محتوای مفید فارسی در اینترنت خواهد داشت. انتشار جزوات و متون درسی، یافته های تحقیقی و مقالات علمی از جمله کاربردهای علمی قابل تصور برای ,بلاگ ها است.

همچنین وبلاگ نویسی یکی از موثرترین شیوه های نوین اطلاع رسانی است و در جهان کم نیستند وبلاگ هایی که با رسانه های رسمی خبری رقابت می کنند. در بعد کسب و کار نیز، روز به روز بر تعداد شرکت هایی که اطلاع رسانی محصولات، خدمات و رویدادهای خود را از طریق بلاگ انجام می دهند افزوده می شود.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
حمیدرضا ذوقی

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

این متن اولین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!

اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.

همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته بدیهی است کسانی که دیدگاه های خود را در قالب هنر بیان می کنند، تاثیر بیشتری بر محیط پیرامون خود می گذارند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
حمیدرضا ذوقی